Gazetari Armir Shkurti ndahet nga gruaja, psikologia e njohur martohet me ish-zv.ministrin socialist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 11-11-2017 Gazetari Armir Shkurti ndahet nga gruaja, psikologia e njohur martohet me ish-zv.ministrin socialist

Gazetari Armir Shkurti dhe bashkëshortja e tij, psikologia Jeta Toçila, prindër të dy djemve, i kanë dhënë fund martesës, raporton newsbomb.al.

Pas divorcit, Toçilla është martuar me Taulant Dedjan, ish-deputetin dhe zv.ministrin socialist. Edhe ish-zv.ministri, nga ana e tij i ka dhënë fund martesës së parë duke kurorëzuar dashurinë e tij me Toçilën, mëson newsbomb.al. Çifti është shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe publikojnë shpesh foto në rrjetet sociale.

Sakaq, nuk kanë munguar as urimet e miqve të dy personazheve të njohur që i kanë uruar jetë të lumtur. Gazetari Armir Shkurti, nga ana tjetër ka preferuar që ta mbajë jashtë vëmendjes mediatike këtë moment të jetës së tij, duke ruajtur tërësisht privatësinë/ newsbomb.al.

martuar.png

t.jpg

t1.jpg

 t2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071401596069336
array(1) { ["section"]=> string(102) "gazetari-armir-shkurti-ndahet-nga-gruaja-psikologia-e-njohur-martohet-me-ish-ministrin-socialist-99172" }