Gazetari demaskon rëndë “Lolitën”: Si aktroi vajza nga Leskoviku në gjyqin e Eni Çobanit (SKANDALI MEDIATIK-VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:23 13-10-2016

Gazetari Bledi Mane demaskon rëndë faqen sociale “Lolita” e identifikuar prej tij si Lorena Hida nga Leskoviku. Gazetari zbulon këtë herë se 23 vjeçarja ka aktruar 3 vite më parë në rubrikën e Eni Çobanit “Shihemi në gjyq” si një grua e braktisur nga burri me një fëmijë të vogël. Për këtë, Lolita ose Lorena Hida, është paguar.

POSTIMI I PLOTË I BLEDI MANES:

SKANDALOZE/ JA SI MASHTROJNË ENI ÇOBANI DHE LOLITA E LESKOVIKUT!

Nga Bledi Mane-Public Enemy
fb.com./bledi.mane
instagram.com/bledimane
Ndoshta e paska ne gjeneze, ndoshta e shet veten lire kur ndodhet ne situata kritike. Nje nga tre administratoret e faqes sociale "Lolita" , perkatesisht 23 vjecarja Lorena Hida eshte perfshire ne nje tjeter skandal mediatik.
Ne dhjetor te vitit 2012, studentja konviktore e aktrimit Lorena Hida i vetëofrohet juristes Eni Çobani per nje nga rolet bajate te rradhes ne programin "Shihemi ne gjyq". Megjithese 19 vjece, leskoviqarja hallexhije interpreton rolin e nje gruaja te abandonuar me nje femije te vogel. Aktorja leskoviqare harron qe eshte vetem 19 vjece dhe llogaritë nuk i dalin. Pretendon se ish i dashuri i saj e ka lene shtatzane para 10 vitesh dhe iken ne Itali. Nderkohe, skenari shkruar keq, na tregon nje Lorene (Lolita) qe paska pjelle kur ishte vetem 9 vjeçe. Gjithesesi ne fund te programit, Lorena Hida u pagua me 80 mije leke dhe me me keto para beri oferten e celularit e pastaj u ul dhe hapi profilin e saj Lolita.
Per me shume ndiqni kete farse.
Ky eshte çvirgjerimi i dyte i Lolites brenda 24 oreve!

(VIDEO SI MË SIPËR)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093262195587158
array(1) { ["section"]=> string(115) "gazetari-demaskon-rende-loliten-si-aktroi-vajza-nga-leskoviku-ne-gjyqin-e-eni-cobanit-skandali-mediatik-video-56058" }