Gazetari e ndërpret teksa flet, Juncker nuk e mbajnë nervat dhe bën reagimin epik (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:06 17-10-2019 Gazetari e ndërpret teksa flet, Juncker nuk e mbajnë nervat dhe bën reagimin epik (Video) Presidenti në ikje i Komisionit Europian Juncker, momenti reagimit ndaj gazetarit

Ditët dhe orët e fundit kanë qenë vendimtare për BE dhe Britaninë e Madhe derisa mesditën e sotme u arrit marrëveshja për daljen e kësaj të fundit nga blloku.

Mirëpo, pas shumë orësh bisedime me kryeministrin britanik Boris Johnson, Presidenti në ikje i Komisionit Europian Juncker nuk i ka rezistuar dot lodhjes. Në një deklaratë të shkurtër për mediat, Juncker është ndërprerë nga një gezetarë, dhe aq i është dashur të bënte reagimin epik që do të pushtonte rrjetin.

“Po flas”, iu hakërrye presidenti i Komisionit Europian gazetarit, i cili i trembur nga reagimi tha “Më fal, më fal”.

Ndiqni për më tepër reagimin epik të Juncker ndaj gazetarit:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëveshja për armëpushimin me kurdët, Trump: Lajm i shkëlqyer, miliona jetë do të shpëtohen
Marrëveshja për Brexit-in, Johnson: Sfida e radhës në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.012380838394165
array(1) { ["section"]=> string(93) "gazetari-e-nderpret-teksa-flet-juncker-nuk-e-mbajne-nervat-dhe-ben-reagimin-epik-video-182513" }