Gazetari e pyet për zgjedhjet me qeveri teknike, qytetari jep përgjigjen që s’pritej (VIDEO +18)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:05 13-02-2020 Gazetari e pyet për zgjedhjet me qeveri teknike, qytetari jep përgjigjen që s’pritej (VIDEO +18) Qytetari qe jep pergjigjen qe nuk pritej

Në  videon e shpërndarë në rrjetet sociale, ku gazetari Soni pyet një qytetar mbi kërkesën për tu futur në zgjedhje me qeveri teknike, përgjigja që merr është banale, por edhe epike njëkohësisht.

“Po kujt i plasi k…”, është përgjigja e qytetarit, që ka lënë të shtangur edhe gazetarin, pasi nuk e priste diçka të tillë.

Mbase kjo përgjigje tregon edhe indiferentizmin që populli shqiptar po tregon për partitë dhe zgjedhjet, pasi është lodhur nga premtimet në këto 30 vite demokraci.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097959041595459
array(1) { ["section"]=> string(99) "gazetari-e-pyet-per-zgjedhjet-me-qeveri-teknike-qytetari-jep-pergjigjen-qe-s-pritej-video-18-195110" }