Gazetari e thotë hapur: Me çadrën e PS-së bëra para, kronika mëngjes, drekë e darkë. Me çadrën e demokratëve asnjë lekë (ZBULON “SPONSORIN”)

Publikuar tek: politike, më 12:59 18-05-2017 Gazetari e thotë hapur: Me çadrën e PS-së bëra para, kronika mëngjes, drekë e darkë. Me çadrën e demokratëve asnjë lekë (ZBULON “SPONSORIN”)

Gazetari i njohur Ilir Kadia, sot kur mbushen tre muaj nga çadra e opozitës vendosur para kryeministrisë zbulon se me çadrën e PS-së që hyri në grevë urie 7 vite më parë, ka bërë para dhe thotë se e la paguar BBC-ja.

Ndërsa me çadrën e PD-së, ai thotë nuk ka bërë asnjë lekë.

“Me çadrën e socialistëve, 7 vjet më parë, bëra para! Mëngjes, drekë, darkë kronika nga Tirana! Nuk ngeli rob pa e marrë vesh! Paguante BBC-ja.
Me çadrën e domokratëve asnjë lek! S'paguante... BBC-ja”, shkruan Ilir Kadia i cili më herët ka mbajtur edhe postin e zëdhënësit për media të Sali Berishës.

vennnnn.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035843133926392
array(1) { ["section"]=> string(138) "gazetari-e-thote-hapur-me-cadren-e-ps-se-bera-para-kronika-mengjes-dreke-e-darke-me-cadren-e-demokrateve-asnje-leke-zbulon-sponsorin-79071" }