Gazetari Ervis Iliazaj përplaset ashpër me Ralf Gjonin: Je idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran

Publikuar tek: aktualitet, më 23:04 18-04-2019 Gazetari Ervis Iliazaj përplaset ashpër me Ralf Gjonin: Je idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran

Gazetari Ervis Iliazaj është përplasur ashpër mbrëmjen e sotme me deputetin e ri të Parlamentit Ralf Gjoni, në emisionin Open.

Teksa replikonin me njëri-tjetrin, Iliazaj nuk i ka kursyer fyrjet ndaj Ralf Gjonit, duke e quajtur atë 'idiot politik dhe turp të shoqërisë.'

'Je turp i madh i shoqërisë, je nje idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran', ka thënë ndër të tjera Ervis Iliazaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029891014099121
array(1) { ["section"]=> string(114) "gazetari-ervis-iliazaj-perplaset-ashper-me-ralf-gjonin-je-idiot-politik-si-nuk-te-vjen-turp-qe-del-ne-ekran-160981" }