Gazetari francez poston këtë super-foto dhe shkruan “Vëllazëri”

Publikuar tek: sport, më 18:08 15-06-2016 Gazetari francez poston këtë super-foto dhe shkruan “Vëllazëri”

Gazetari i njohur francez Loic Tanzi, i cili më parë ka punuar për Eurosport dhe tani është korrespodent i prestigjozes Goal.com, ka shpërndarë në profilin e tij një foto të veçantë nga festa e tifozëve francezë dhe atyre shqiptarë në Marsejë.

“Vëllazëri”, shkruan ai për foton ku duken dy tifozët kuqezi dhe dy francezë teksa festojnë dhe realizojnë një “selfie” së bashku.

Tifozët shqiptarë janë vlerësuar nga mediat ndërkombëtare si më energjikët por gjithashtu duke treguar qetësi pa u përfshirë në përleshje.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071170330047607
array(1) { ["section"]=> string(67) "gazetari-francez-poston-kete-super-foto-dhe-shkruan-vellazeri-43624" }