Gazetari Genti Minga bën diçka mbresëlënëse i frymëzuar nga fasadat e mureve në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: kulture-art, më 07:16 03-06-2016 Gazetari Genti Minga bën diçka mbresëlënëse i frymëzuar nga fasadat e mureve në Tiranë (FOTOT)

Një punë kreative dhe një ide gjeniale kjo e gazetarit Gentian Minga.

Gent,i i frymëzuar nga fasadate mureve që mbartin historinë e zhvillimit të kryeqytetit ka krijuar këto T-shirt që shikoni në foto.

T-shirtet e meshkujve janë një copëz arti urban krijuar mjeshtërisht nga gazetari i cili me këtë ka thithur edhe vëmendjen e portaleve të huaja. 

genti1.jpg

genti2.jpg

genti3.jpg

genti4.jpg

genti5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024824857711792
array(1) { ["section"]=> string(98) "gazetari-genti-minga-ben-dicka-mbreselenese-i-frymezuar-nga-fasadat-e-mureve-ne-tirane-fotot-42298" }