Gazetari i famshëm pëson sulm në zemër pas arrestit kardiak

Publikuar tek: bota, më 21:43 29-04-2019 Gazetari i famshëm pëson sulm në zemër pas arrestit kardiak

Gazetari i famshëm Larry King ka pësuar atak kardiak këtë të enjte.

Gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua pak ditë më parë, dhe King vendosi të shkojë në spital për të kryer një angiogram, pasi pësoi arrest kardiak.

Sipas medias amerikane “TMZ”, King është transportuar me urgjencë në spital ku ka kryer një angioplastikë, ndërsa doktorët janë shprehur se presin "të ketë rikuperim të plotë". Moderatori i famshëm, fitues i disa çmimeve prestigjoze në gazetari, ka kaluar më parë dy sulme në zemër si dhe ka kryer bypass. 

dfgtdegerthhj.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013213872909546
array(1) { ["section"]=> string(66) "gazetari-i-famshem-peson-sulm-ne-zemer-pas-arrestit-kardiak-162327" }