Gazetari i njohur bën një “thirrje”: Ditën e dielë, voto kungullin. I mirë, i shijshëm, pa hormone, pa aflatoksinë, bio...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 22-06-2017 Gazetari i njohur bën një “thirrje”: Ditën e dielë, voto kungullin. I mirë, i shijshëm, pa hormone, pa aflatoksinë, bio...

Gazetari Gjergj Erebara, duke ironizuar dhe situatën aktuale politike, u ka bërë një “thirrje”  të gjithë qytetarëve.

Erebara u drejtohet duke u thënë që të votojnë kungullin, pasi është bio, pa hormone...madje zbut efektet e ngrohjes globale.

“Diten e dielë, voto kungullin. I mire, i shijshëm, pa hormone, pa aflatoksine. Bio. zotohet se do të hapë 500 mijë vende pune, do jua rrisë rrogat në qiell e do ulë taksat në tokë. Do zbusë edhe efektet e ngrohjes globale”, shkruan Erebara teksa ka publikuar foton e kungullit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010236978530884
array(1) { ["section"]=> string(116) "gazetari-i-njohur-ben-nje-thirrje-diten-e-diele-voto-kungullin-i-mire-i-shijshem-pa-hormone-pa-aflatoksine-bio-83409" }