Gazetari i njohur jep "lajmin e rëndësishëm” për lexuesit: Javës tjetër çel Pjeshka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:38 22-04-2017 Gazetari i njohur jep

Gazetari i njohur dhe shpeshherë i pakursyer ndaj personaliteteve publikë, Bledi Mane, që nga java tjetër do sjellë për të gjithë lexuesit një webfaqe. Mane ka premtuar se nuk do i zhgënjejë pasi dhe përgjegjësia tashmë rritet.

“Lajm i rëndësishëm/ Javës tjetër çel Pjeshka!

Erdhi koha ta institucionalizojmë gazetarinë. Erdhi koha tu sjellim gazetën online më simpatike e më të drejtpërdrejtë. Për ti dhënë më tepër kurajo lajmit të vërtetë pa dallavere dhe qoka, mos hezitoni të ndiqni webfaqen time www.pjeshka.al e cila do jetë vazhdim i publicistikës informuese dhe atakuese si gjithmonë. Faleminderit që më lexoni e më komentoni. Edhe kësaj here nuk do tu zhgënjej pavarësisht se përgjegjësia rritet!
www.pjeshka.al
Ta hash turpin me...pjeshkë! :)”, shkruan gazetari Bledi Mane.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01433801651001
array(1) { ["section"]=> string(86) "gazetari-i-njohur-jep-lajmin-e-rendesishem-per-lexuesit-javes-tjeter-cel-pjeshka-76063" }