Gazetari i njohur kërcen për qejfin e tij me të bijën, e shoqja deputete e Kuvendit i filmon të gjitha (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 27-11-2016

Gazetari i njohur Enkel Demi, ashtu siç nuk e keni parë; veshur “casual” për qejfin e tij, duke kërcyer me vajzën e tij Hanën, nën ritmet  muzikës së kënduar nga talenti korçar Mateus Frroku.

Energjik dhe i lumtur duket gazetari Demi teksa bashkëshortja e tij, deputetja e PDIU-së Mesila Doda, e filmon të gjithën nga vendi ku qëndron  ulur.

Për më tepër ndiqni videon argëtuese!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022201061248779
array(1) { ["section"]=> string(113) "gazetari-i-njohur-kercen-per-qejfin-e-tij-me-te-bijen-e-shoqja-deputete-e-kuvendit-i-filmon-te-gjitha-video-60834" }