Gazetari i njohur: ‘Prokuroria jo vetëm e paaftë, edhe idiote’. Çfarë ka bërë

Publikuar tek: politike, më 17:47 26-10-2017 Gazetari i njohur: ‘Prokuroria jo vetëm e paaftë, edhe idiote’. Çfarë ka bërë

Gazetari Erl Murati thotë se veprimi që ka bërë sot Prokuroria e Krimeve të Rënda, tregon që jo vetëm është e paaftë, por edhe idiote.

Murati i referohet faktit që Prokuroria njoftoi sot të gjitha televizionet të ishin të pranishme me kamerat e tyre te shtëpia e Saimir Tahirit gjatë kohës që do të ushtrohej kontrolli në banesën e tij.

“Fakti që prokuroria lajmëron të gjithë televizionet që të sjellin kamerat përpara shtëpisë së Saimir Tahirit se ata do të kryejnë kontrollin e banesës, tregon se kjo prokurori përveç se e paaftë është edhe idiote”, shkruan Erl Murati në rrejtet sociale.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013098001480103
array(1) { ["section"]=> string(78) "gazetari-i-njohur-prokuroria-jo-vetem-e-paafte-edhe-idiote-cfare-ka-bere-97319" }