Gazetari i njohur publikon foton e fëmijërisë, ka më shumë kuptim seç duket

Publikuar tek: aktualitet, më 11:56 07-03-2017 Gazetari i njohur publikon foton e fëmijërisë, ka më shumë kuptim seç duket

Gazetari i njohur ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar mësuesit e tij të fillores.

Na fakt, për Blendi Fevziun mësuesit që i dhanë dijet e para ishin prindërit e tij. Andaj për tu përcjellë një mesazh urimi ka postuar një foto me prindërit dhe vetë atë, kur ai është vetëm një bebe në krahët e tyre.

“Dy prindërit kanë qenë mësusit e mi dhe të shumë brezave. Kjo foto e fëmijërisë me ta dhe një urim për 7 marsin, ditën e mësuesit”, shkruan Fevziu në postimin shoqërues të fotos në Instagram. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të maskuar dhe me shishe Molotov, 4 persona tentojnë të djegin muzeun e alfabetit shqip në Maqedoni
Njihuni me profesorin që dikur lexonte 490 romane në vit, ndërsa sot plotëson fjalëkryq në çadrën e PD-së »
Article Logic
Execution time: 0.012492895126343
array(1) { ["section"]=> string(80) "gazetari-i-njohur-publikon-foton-e-femijerise-ka-me-shume-kuptim-sec-duket-71048" }