Gazetari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë, ja kush është fatlumja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:55 15-04-2017 Gazetari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë, ja kush është fatlumja

Gazetari i njohur shqiptar Muhamed Veliu, me një karrierë të gjatë në fushën e raportimit, i jep fund beqarisë.

Sot ai është shfaqur i lumtur përpara një argjendarie për t’i blerë unazën e fejesës pikërisht vajzës që i ka vjedhur zemrën.

Newsbomb.al, mëson se ajo është pianiste dhe jep mësim në Liceun Artistik të Tiranës.

“Siç thotë një miku im i mirë të paktën njëherë në jetë njeriu duhet ta gjejë guximin t’i drejtohet argjendarisë”, shkruan gazetari.

Epo... s’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë jetë të gjatë e lumturi çiftit!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011271953582764
array(1) { ["section"]=> string(75) "gazetari-i-njohur-shqiptar-i-jep-fund-beqarise-ja-kush-eshte-fatlumja-75316" }