Gazetari i 'përvishet' Renato Mekollit: Të na i kurseje këto vërtitjet në tub, nuk e di çfarë ëndrrash t'u prishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:48 27-05-2020 Gazetari i 'përvishet' Renato Mekollit: Të na i kurseje këto vërtitjet në tub, nuk e di çfarë ëndrrash t'u prishën Arizaj-Mekolli

Shef Renato Mekolli në një intevistë tha se situata e pandemisë dhe mungesa e mbështetjes nga qeveria e ka bërë atë të mendojë që të largohet nga Shqipëria, drejt Los Angeles.

Ndaj kësaj deklarate ka reaguar edhe gazetari i njohur Edmond Arizaj duke ironizuar se ky 'talenti' do të ikë nga Shqipëria se nuk ka punë në restorantin e tij.

Sakaq, më poshtë në një koment Arizaj ka shkuar se nuk e di çfarë ëndrrash i'u prishen Mekollit pasi ka restorant, është drejtuesi i një show televiziv dhe i ftuar në dhjetra e qindra emisone ku mund të japë edhe mendime politike.

“Ky talenti do te ike nga Shqiperia se nuk ka pune restoranti, se nuk shpreh si duhet aftesite e tij, apo se i kane mbyllur mundesite kuzhinieret partiake? Sikur te na i kursente keto vertitjet ne tub, e te thoshte thjesht: “Do iki se me do qejfi”, jam i sigurte se akoma me shume do t’i thonin, mbare t’u befte,”shkruan Arizaj.

Lexo edhe: 'Situatë tragjike, në kuzhinën time duhet të ishin 15 veta, tani janë 7', Renato Mekolli: Do të largohem nga Shqipëria, ia kam vënë syrin Los Angeles

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010033130645752
array(1) { ["section"]=> string(117) "gazetari-i-pervishet-renato-mekollit-te-na-i-kurseje-keto-vertitjet-ne-tub-nuk-e-di-cfare-endrrash-t-u-prishen-208017" }