Gazetari i politikës bëhet baba këtë mëngjes, dhe tregon emrin e djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:54 28-01-2018 Gazetari i politikës bëhet baba këtë mëngjes, dhe tregon emrin e djalit

Gazetari Alen Xhelili mëngjesin e sotëm është gdhirë Babi. Ai ka njoftuar vetë për kolegët dhe dashamirësit ardhjen në jetë të djalit të tij, që çifti ka vendosur ta quajë Darsen.

Gazetari që i dha fund beqarisë me një dasëm familjare në fundgushtin e vitit të kaluar, nuk ka pritur shumë kohë për tu bërë baba i një djali.

Pas një angazhimi të gjatë në media, sot është ndër gazetarët aktivë të portalit Syri.net. Edhe newsbomb.al uron kolegun për gëzimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edhe këtë e tha Robert Aliaj: Kisha qejf kur më gjuanin mamin
“West Side Family” rikthyer fuqishëm, një anëtar i familjes së Dr. Florit bëhet pjesë e grupit »
Article Logic
Execution time: 0.01114296913147
array(1) { ["section"]=> string(77) "gazetari-i-politikes-behet-baba-kete-mengjes-dhe-tregon-emrin-e-djalit-108223" }