Gazetari i Top Channel "kap mat" Arbana Osmanin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:57 03-01-2018 Gazetari i Top Channel

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ndërsa pas festave të fundvitit duket se ajo i është rikthyer punës.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto në Instastory. Foto e shkrepur kjo nga kolegu i saj Eno Popi.

Arbana duket mjaft e qeshur, teksa shfaqet e veshur me një palë xhinse të gjata dhe një fund të shkurtër.

“Paparazzi Eno Popi”, shkruan ajo në foto.

Ndërsa në muajin shkurt pritet që Arbana të fillojë programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”. 

arbana_1514974964-2382846.png

eno.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020772933959961
array(1) { ["section"]=> string(57) "gazetari-i-top-channel-kap-mat-arbana-osmanin-foto-105267" }