Gazetari i vjen në ndihmë kolegëve pas përplasjes me Ramën: Ja si mund të bëhet një pyetje e mirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:17 26-10-2017 Gazetari i vjen në ndihmë kolegëve pas përplasjes me Ramën: Ja si mund të bëhet një pyetje e mirë

Gazetari i njohur Mentor Kikia u vjen “në ndihmë” kolegëve pas përplasjes me kryeministrin Edi Rama i cili nuk hezitoi t’i fyente e t’i “këshillonte” të lexonin.

Me doza të forta ironie Kikia tregon se si një gazetare e TVSH ka pyetur kryeministrin e asokohe, Fatos Nano.

KOMENTI I PLOTË NGA MENTOR KIKIA:

Ne ndihme te kolegeve....

Ja si mund te behet nje pyetje e mire

Fatos Nano(kur ishte kryeminister per here te dyte), zbriti nga avioni. Nje gazetare e TVSH-se e pyet: Z.Kryeminister, ju po vini nga Brukseli ku nenshkruat disa marreveshje shume te rendesishme. Ju patet takime shume te frytshme me Filanin dhe Fistekun dhe moret mbeshtetjen e forte per integrimin e Shqiperise. Gjithashtu ju neshkruat edhe disa marreveshje shume te rendesishme ne fushen e ekonomise, per te nxitur investimet e huaja ne Shqiperi. Cmund te na thoni?

Nano: Po, eshte e vertet kjo qe thate ju.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099630355834961
array(1) { ["section"]=> string(102) "gazetari-i-vjen-ne-ndihme-kolegeve-pas-perplasjes-me-ramen-ja-si-mund-te-behet-nje-pyetje-e-mire-97274" }