Gazetari mes dy politikaneve të bukura: Faleminderit vajza

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 25-03-2016 Gazetari mes dy politikaneve të bukura: Faleminderit vajza

Kushdo ta ta kishte kuriozitet të takonte politikanët shqiptarë, e sidomos gratë politikane, të cilat gëzojnë sharm e elegancë. Por për gazetarët është shumë e lehtë, shpesh politikanët u vijnë në studiot televizive, ku u marrin intervista.

Kështu ka ndodhur edhe me moderatorin e ‘’Neës24’’, Bledian Koka. Koka ka përfituar nga rasti për të bërë një foto me deputeten socialiste Esemeralda Shkjau dhe deputeten e LSI-së, Kejdi Mehmetaj. E sigurisht pas fotos, ka bërë edhe një shënim të shkurër:

“Ne te rinjte e Shqiperise!...

Kush në politikë si Esmeralda Shkjau e Kejdi Mehmetaj, e kush në gazetari si unë. Por me modelin e padiskutueshëm të qytetarisë dhe dëshirën për ta bërë sa më mirë këtë vend dhe për këtë s’ka nevojë për ‘’pro’’ dhe ‘’kundra’’ sepse ne e kemi marrë vendimin tonë. Për këtë folëm. p.s...faleminderit vajza” 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090310573577881
array(1) { ["section"]=> string(63) "gazetari-mes-dy-politikaneve-te-bukura-faleminderit-vajza-35969" }