Gazetari parashikon se LSI del nga qeveria: “Hmm se ku e kam parë këtë film”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:47 18-11-2016 Gazetari parashikon se LSI del nga qeveria: “Hmm se ku e kam parë këtë film”

Gazetari Blendi Salaj ironizon situatën politike në vend duke parashikuar largimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim nga qeveria.

Ja çfarë shkuran ai në Facebook:

“-Kurse vitin e fundit, LSI del nga qeveria dhe bën aleancë me opozitën.

-Hmmmm. Sikur e kam parë këtë film. Mos ka një pjesë ku kryetari i opozitës ha ngjalën?”

Screasda23rtfadgggot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010288953781128
array(1) { ["section"]=> string(79) "gazetari-parashikon-se-lsi-del-nga-qeveria-hmm-se-ku-e-kam-pare-kete-film-59958" }