Gazetari përshëndet ministret: “Mirmëngjes goca”, ja reagimi i tyre (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:10 08-07-2015

Ministrja e Femrave dhe Barazisë, si dhe sekretarja e Energjitikës në Britaninë e Bashkuar morën një përshëndejte të veçantë teksa po dilnin nga mbledhja e kabinetit.

Një gazetar, i cili ndodhej nga ana tjetër e rrugës, i thirri nga larg “Mirmëngjes goca”! E ndërsa sekretarja Amber Rudd u përgjigj duke buzëqeshur, ministrja ia kthen: “Goca? Goca? Faleminderit”.

Momenti i veçantë është kapur në kamera teksa dëgjohen të qeshurat e shkaktuara te të pranishmit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013056039810181
array(1) { ["section"]=> string(68) "gazetari-pershendet-ministret-mirmengjes-goca-ja-reagimi-video-15618" }