Gazetari raporton për Hillary Clinton, por gruaja në sfond përshëndet publikun me .. (+16)

Publikuar tek: bota, më 22:34 20-04-2016 Gazetari raporton për Hillary Clinton, por gruaja në sfond përshëndet publikun me .. (+16)

Reporteri i NBC, Pete Suratos, ishte në një lidhje direkte nga San Francisco, duke raportuar për ngjarjet më të fundit lidhur me fushatën e Hillary Clinton, por duket se vëmendja ka shkuar te një grua në sfond.

Gruaja e buzëqeshur ngriti bluzën duke treguar gjokset e saj, që realisht kanë marrë komente shumë pozitive.Suratos e mbylli lidhjen duke mos kuptuar se çfarë ndodhi pas tij, por ishte prezantuesja në studio që kërkoi falje për pamjen në sfond.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tani çdokush mund të ketë mikro-satelitin personal dhe të eksplorojë hapësirën
Stërmbesa e Mbretëreshës së Anglisë, konkurrente e fortë për fronin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010599851608276
array(1) { ["section"]=> string(89) "gazetari-raporton-per-hillary-clinton-por-gruaja-ne-sfond-pershendet-publikun-me-16-38207" }