Gazetari shqiptar e tepron, tallet publikisht me vdekjen e ambasadorit rus

Publikuar tek: rajon, më 15:02 28-12-2016 Gazetari shqiptar e tepron, tallet publikisht me vdekjen e ambasadorit rus

Gazetari Berat Buzhala e ka tepruar me “humorin e zi” kur ka postuar një foto nga momenti tragjik i Ankarasë, atje ku Mevlut Altintas vrau me gjakftohtësi ambasadorin rus.

Buzhala ka publikuar ‘memen’ në profilin e tij në Facebook, ndërsa shkruan se ajo i ka shkaktuar shumë humor, a thua se nuk po komenton një moment tragjik dhe vdekjen e dikujt tjetër.

“Gaaahhaaa. Plasa. S'po muj e keqyri kur ka shume njerez. Gjithe i kam pa njerezit nervoz kur ka knu Elita 5 qet kange”, shkruan gazetari. 

Screenshot_7.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zv/ministrja e Jashtme e Shqipërisë vizitë në Athinë, Kotzias: Shqipërinë nuk e favorizojmë, por të plotësojë kushtet
Bombë në hotelin ku qëndron ministrja e Kosovës për Dialog me Serbinë, Edita Tahiri »
Article Logic
Execution time: 0.011541843414307
array(1) { ["section"]=> string(79) "gazetari-shqiptar-e-tepron-tallet-publikisht-me-vdekjen-e-ambasadorit-rus-64027" }