Gazetari shqiptar realizon ëndrrën: Ia dola më në fund… (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 08-12-2016 Gazetari shqiptar realizon ëndrrën: Ia dola më në fund… (Foto)

Për gazetarin Edi Oga sot është një ditë tepër e lumtur.

Duke postuar një fotografi në Facebook, ai tregon se sot, pas shumë vitesh punë dhe mundim ia arriti…të ketë një telefon me kamera për të bërë selfie.

“Pas 24 viteve punë, me kursimet e mija realizova një ëndërr! Ia dola të blej…një cellular me kamera për selfie”, shkruan ai.

efhjfjfhjgf84o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025777101516724
array(1) { ["section"]=> string(64) "gazetari-shqiptar-realizon-endrren-ia-dola-me-ne-fund-foto-62042" }