Gazetari shqiptar sfidon qytetarët, zhvishet në malin e Dajtit, por ja si i përgjigjen ata (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 08-01-2017 Gazetari shqiptar sfidon qytetarët, zhvishet në malin e Dajtit, por ja si i përgjigjen ata (Foto)

Gazetari Eni Shehu i ABC News suprizon gjithmonë me reportazhet e tij. Ditën e sotme është ngjitur në malin e Dajtit ku ka intervistuar qytetarët për kohën që po harxhojnë.

Madje, Eni, me sportivitet, ka dashur të provokojë edhe ndonjë prej tyre.

Kush është më guximtari prej jush? Ka pyetur gazetari Shehu një prej tyre të cilin e ka sfiduar me heqjen e rrobave live, në prani të kamerave në atë të ftohtë dhe në temperaturat që shënonin minus.

Dhe duket se ka gjetur “partnerin” në këtë lojë televizive. Një prej të intervistuarve të tij, u zhvesh live dhe që të dy vazhduan edhe për pak minuta intervistën, ashtu, gjysëm lakuriq nën borën e Dajtit.

rt34t34tyerhj.jpg

fg34g34gsgfrsg.jpg

sDW34F4GFDFfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02177095413208
array(1) { ["section"]=> string(99) "gazetari-shqiptar-sfidon-qytetaret-zhvishet-ne-malin-e-dajtit-por-ja-si-i-pergjigjen-ata-foto-64958" }