Gazetari sulmon keq Ramën: Nga lulet që i çoje në spital Nanos te ndryshimi për Tahirin

Publikuar tek: politike, më 13:51 07-01-2018 Gazetari sulmon keq Ramën: Nga lulet që i çoje në spital Nanos te ndryshimi për Tahirin

Gazetari Edmond Arizaj në një reagim në rrjetet sociale ka sulmuar kryeministrin Edi Rama duke e cilësuar si person të paqëndrueshëm.

Gazetari Arizaj, i përmend Ramës lulet që dikur i dërgonte Fatos Nanos dhe ndryshimin e qëndrimit për çështjen e Saimir Tahirit.

Sakaq, ka theksuar edhe faktin që kryeministri është një produkt i medias dhe që është mbështetur nga gazetarët, lidhur kjo me emërtimin që Rama u bën gazetarëve duke i cilësuar si kazan mediatik.

Statusi i plotë:

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01294994354248
array(1) { ["section"]=> string(93) "gazetari-sulmon-keq-ramen-nga-lulet-qe-i-coje-ne-spital-nanos-te-ndryshimi-per-tahirin-105739" }