Gazetari trondit me deklaratën e tij: Trump po përpiqet që të gjejë mashtrime me votat që presidencën ta marrë Clinton

Publikuar tek: bota, më 09:04 03-02-2017 Gazetari trondit me deklaratën e tij: Trump po përpiqet që të gjejë mashtrime me votat që presidencën ta marrë Clinton

Gazetari i njohur, Howard Stern është gjithashtu një mik i vjetër i presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por, Stern i ka befasuar të gjithë me deklaratat në programin e tij duke theksuar se Trump nuk e pëlqen të qenit president dhe kjo do ta dëmtojë shumë atë dhe shëndetin e tij mendor.

Sipas CNN gazetari është shprehur se e pëlqen shumë Trumin si përson, por jo si president. Madje sipas tij Trump po përpiqet të gjejë mashtrime në votime që presidencën ta marrë Klinton.

 “Trump është person që dëshiron që njerëzit ta duan, që i pëlqen jeta, të ngrënët e të pirët.

Ai po përpiqet që të gjejë mashtrime me votat që presidencën ta marrë Clinton. Ai po vepron tashmë vetëm për politike” mësohet të ketë thënë Stern­.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025001049041748
array(1) { ["section"]=> string(123) "gazetari-trondit-me-deklaraten-e-tij-trump-po-perpiqet-qe-te-gjeje-mashtrime-me-votat-qe-presidencen-ta-marre-clinton-67572" }