Gazetari ulet të pijë kafen e mëngjesit, por i ndodh e papritura

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:59 21-05-2017 Gazetari ulet të pijë kafen e mëngjesit, por i ndodh e papritura

Një gazetar e ka nisur pushimin e të dielës, ashtu si shumë të tjerë duke shijuar kafen e mëngjesit.

Por, teksa ka kërkuar të lidhte celularin e tij me WiFi gazetari Erlis Hoxha ka mbetur i befasuar nga emërtimi i kodeve, që përdorin baret e Tiranes.

STATUSI I PLOTË

Dite e diele, pushim. Dal ne lagje te pij kafen e mengjesit. Te lutem i them kamarierit.. me jep pak kodin e ëirelessit. - Republika e Re2017 me thote.. e pashe.. ok i them, dhe çohem, nderroj lokal. Shkoj tek nje tjeter. Serish porosis dhe e pyes djalin, te lutem i them, si eshte kodi i ëirelessit.. - LsiForce e Pare, me thote.. - nuk ka mundesi them me vete.. çohem. E treta e verteta mendova.. shkoj tek nje tjeter lokal.. kamarier te lutem ate kafen gjysem me uje te ftohte.. dhe po nuk pertove kodin e ëirelessit..

- PranveraArabe... me thote!!! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089800357818604
array(1) { ["section"]=> string(69) "gazetari-ulet-te-pije-kafen-e-mengjesit-por-i-ndodh-e-papritura-79425" }