Gazetari zbulon “live” në emision, të dashurin deputet të Iva Alikos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 15-05-2016

E ftuar n’Kosovë Show këtë javë ishte shumë e përfolura, Iva Aliko.

Iva Aliko pohoi sërish se i dashuri i saj, deputet i PDK’së, i ka blerë apartment në Tiranë. Ajo tha qe nuk e ka ndërmend të ndahen sepse ai e do, ndonëse është i martuar.

Por, drejtuesi i emisionit Shpetim Desku e zuri ngushtë mysafiren. Ai deklaroi se e di se kush është deputeti në fjalë. Iva Aliko e mohoi këtë. Shpetimi e pyeti nëse do të ndahej nga deputeti, në qoftë se ai e di se kush është deputeti, Iva tha nëse ti e di unë do ndahem publikisht nga ai, shkruan Gazeta Express.

Shpetimi i tregon foton e deputetit asaj dhe Iva deklaroi se do të ndahet nga deputeti...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094389915466309
array(1) { ["section"]=> string(71) "gazetari-zbulon-live-ne-emision-te-dashurin-deputet-te-iva-alikos-40537" }