Gazetarja Aulona Musta tregon muskujt dhe trupin e palestruar, dikush tenton t’i prishë gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 04-08-2017 Gazetarja Aulona Musta tregon muskujt dhe trupin e palestruar, dikush tenton t’i prishë gjithçka

Gazetarja e showbiz Aulona Musta që së fundmi i ka mëshuar fort aktivitetit fizik e veçanërisht palestrës duke marrë rezultate të dukshme, ditën e sotme ka publikuar një foto me bikini ku nxjerr edhe njëherë në pah format e saj fizike.

“Po unë mundem. Trup i palestruar, e dhënë pas fitnesit”, shkruan Aulona ndërsa shton se palestra është mënyra më e mirë për t’u ndjerë në formë brenda e jashtë.

Por një komentuese tenton t’i prishë gjithçka duke i thënë se s’ka asgjë të jashtëzakonshme në trupin e Aulonës.

“Dikush ti thot ksaj debiles qe la nam tu eksopzu trupin sikur ca trupi ka.. esht normale tkesh trup mesatar kur ske pas luhatjete medha peshe ke nje jet merresh me palester dhe ke lind nje femij vetem ... i mean bitch calm doënnnnnn nothing supernatural about you...”, shkruan komentuesja.

Në fakt ka një gjë që ndoshta jo shumë nëna me fëmijë e kanë sot: Vullneti për t’u ushtruar e për të punuar me veten.

aulooo.jpg

d.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022618055343628
array(1) { ["section"]=> string(101) "gazetarja-aulona-musta-tregon-muskujt-dhe-trupin-e-palestruar-dikush-tenton-t-i-prishe-gjithcka-88245" }