Gazetarja Beti Njuma në Iran, mbulohet me shami

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 09-06-2015 Gazetarja Beti Njuma në Iran, mbulohet me shami Spikerja e lajmeve në Iran

Spikerja e njohur e lajmeve në Top Channel, Beti Njuma ndodhet në Iran, e konkretisht në kryeqytetin Teheran dhe duket se ia ka dalë të përshtatet më së miri me kulturën vendase.

Beti Njuma shfaqet e mbuluar me një shami teksa pret metronë e qytetit. E ndërsa shumë miq përveçse e kanë komplimentuar për mënyrën se si duket e pyesin se çfarë bën ajo aty. Dhe në fakt... Ç’bën Beti Njuma e Top Channel në Teheranin e Iranit?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073330402374268
array(1) { ["section"]=> string(52) "gazetarja-beti-njuma-ne-iran-mbulohet-me-shami-13110" }