Gazetarja bie pa ndjenja në transmetim direkt (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:05 18-07-2015

Një gazetare italiane ka humbur ndjenjat teksa po i raportonte drejtpërdrejt koleges së saj në studio.

Shkak mendohet të jenë bërë temperaturat e larta dhe intensiteti i punës që e kishin mbajtur gazetaren për orë të tëra në krye të detyrës. Ajo tentoi disa herë të formulonte drejt fjalinë teksa po informonte shikuesit por pasi nuk ia doli vendosi mos ta provonte më dhe të tregonte se si ndjehej. “Më falni por unë nuk mundem më”, ka thënë gazetarja dhe ka rënë përtokë. Kolegia e saj në studio pas kësaj ka futur pamjet e mbulimit nga vendngjarja dhe ka ndërprerë transmetimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095388889312744
array(1) { ["section"]=> string(57) "gazetarja-bie-pa-ndjenja-ne-transmetim-direkt-video-16484" }