Gazetarja blen kosin Erzeni, por tronditet nga ajo çfarë gjen brenda (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:19 06-05-2017 Gazetarja blen kosin Erzeni, por tronditet nga ajo çfarë gjen brenda (FOTO)

Gazetarja shqiptare Fernada Ceko është përballuar me një surprizë të pakëndshme pasi ka hapur kosin Erzeni. Brenda shishes, kosi është i gjithi i mykur.

E tronditur nga ajo çfarë ka parë, gazetarja ka publikuar foton me kosin e mykur, teksa shkruan "ta kemi me jetë Erzenin e kush e blen Erzenin”, raporton newsbomb.al.

E në fakt, të shpeshta janë rastet kur produktet që konsumojnë janë të prishura, dhe për shkak të tyre shkaktohen helmime të konsumatorëve. /Newsbomb.al/

losi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati ndaj boksierit të Vllaznisë, rrëfimi i nënës: Pse s’kam parë kurrë asnjë ndeshje të tij
Përkujtohet dëshmori Luan Haradinaj, Veliaj: Me punë, jo me fjalë, i nderojmë heronjtë tanë që luftuan për liri »
Article Logic
Execution time: 0.0067460536956787
array(1) { ["section"]=> string(78) "gazetarja-blen-kosin-erzeni-por-tronditet-nga-ajo-cfare-gjen-brenda-foto-77734" }