Gazetarja del shëtitje me të atin, por më vonë gjen një shënim të rëndësishëm tek makina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 20-12-2016 Gazetarja del shëtitje me të atin, por më vonë gjen një shënim të rëndësishëm tek makina

Gazetarja e njohur për publikun, Mira Kazhani ka dalë shëtitje me të atin, mirëpo pastaj ka gjetur një shënim tek makina e saj.

Dhe ka qenë pikërisht i ati i cili i ka lënë shënimin ku i shkuan të bëjë kujdes pasi i ka të shfryra gomat e makinës.

Janë prindërit tanë ata të cilët kujdesen gjithmonë për ne, në çdo moment, këtë ka bërë dhe i ati i gazetares.

 

 mira kazhani 2.png

mira kazhani 2 3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018052816390991
array(1) { ["section"]=> string(93) "gazetarja-del-shetitje-me-te-atin-por-me-vone-gjen-nje-shenim-te-rendesishem-tek-makina-63233" }