Gazetarja e njohur e ekranit shqiptar ka ditëlindjen, por shikoni urimin e spikatur mbi tortë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 23-07-2017 Gazetarja e njohur e ekranit shqiptar ka ditëlindjen, por shikoni urimin e spikatur mbi tortë

 Ka shfrytëzuar javën që lamë pas për tu zhdukur nga ekrani disa ditë dhe për të bërë pushimet me familjen e saj.

Bëhet fjalë për një nga emrat më të spikatur në Top Channel, gazetaren Beti Njuma. E cila ka zgjedhur “Angels Garden” në Ksamil për të festuar ditëlindjen e vet mes miqsh e shokësh.

Ajo që vihet re nga fotot e publikuara në faqen e “Angels Garden” është se përvec urimit, në tortë është shkruar një 3-sh dhe një pikëpyetje.

Kështu, gazetarja nuk ka dashur të tregojë moshën e saj. Vajza e “Vitrinës së Librit”, sic duket kërkon të mbetet gjithmonë tek 3-shi.

E ndërkohë edhe redaksia e newsbomb.al i uron gazetares edhe 100 vite të tjera të lumtura!!

 

 20289737_10156308745893765_1754363945_n_1_copy.jpg

20289695_10156308745968765_1085080725_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092329978942871
array(1) { ["section"]=> string(98) "gazetarja-e-njohur-e-ekranit-shqiptar-ka-ditelindjen-por-shikoni-urimin-e-spikatur-mbi-torte-87065" }