Gazetarja e njohur infektohet me koronavirus, Rozana Radi si ‘kokrra e mollës’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:58 03-12-2020 Gazetarja e njohur infektohet me koronavirus, Rozana Radi si ‘kokrra e mollës’ Fiori Dardha - Rozana Radi

Gazetarja e njohur e emisionit “Boom”, Fiori Dardha është infektuar me koronavirus.

Lajmin e bën me dije vetë ajo përmes rrjeteve sociale. Ndërkohë Dardha rrëfen se deri në shërimin e saj nga virusi, në krah të Rozana Radit do të jetë Erion Korini.

Screenshot_3.jpg

Përderisa këngëtarja, tashmë moderatore Rozana Radi, do të vijojë të jetë në ekran, kjo do të thotë se gjendja e saj është mirë dhe nuk ka shfaqur simptoma ao probleme shëndetësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përgatitja e makinës suaj për dimër, ja çfarë të bëni për të shmangur situatat e pazakonta
»
Article Logic
Execution time: 0.012902975082397
array(1) { ["section"]=> string(82) "gazetarja-e-njohur-infektohet-me-koronavirus-rozana-radi-si-kokrra-e-molles-230067" }