Gazetarja e njohur shqiptare i bën dhuratë për ditëlindje bashkëshortit italian...një kërcimtare nate

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 07-01-2017 Gazetarja e njohur shqiptare i bën dhuratë për ditëlindje bashkëshortit italian...një kërcimtare nate

E kujt tjetër veç Dasara Karaiskajt mund t’i lindte një ide kaq e çmendur?!

Gazetarja e njohur për komunikimin e saj të drejtpërdrejtë dhe gjuhën shpotitëse i ka bërë një dhuratë që ndoshta burrit të saj s’do i kishte shkuar kurrë në mendje. Një kërcimtare në një nga lokalet e natës që kërcen para syve të Damianit, bashkëshortit dhe babait të fëmijës së saj, posaçërisht në ditën e tij të lindjes. 

Natyrshëm, Dasara e ka çuar bashkëshortin e saj italian te një kërcimtare seksi ndërsa ai duket se po e shijon të gjithën më së miri me një cigare e gotë alkooli.  Epo s’na mbetet gjë tjetër veçse t’i themi Dasarës: Ti qofsh!

das1.jpg

das.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009166955947876
array(1) { ["section"]=> string(105) "gazetarja-e-njohur-shqiptare-i-ben-dhurate-per-ditelindje-bashkeshortit-italian-nje-kercimtare-nate-64850" }