Gazetarja e njohur shqiptare publikon foton emocionuese nga materniteti me kryeveprën e jetës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 09-03-2017 Gazetarja e njohur shqiptare publikon foton emocionuese nga materniteti me kryeveprën e jetës

Gazetarja e njohur shqiptare, Fiori Dardha publikon një foto emocionuese të disa viteve më parë, atëhere kur u bë nënë dhe solli në jetë Abelin. Sot, djali i Dardhës mbush 5 vjeç dhe gazetarja i dedikon fjalë vërtet prekëse.

“Kryevepra e jetes sime sot bën 5 vjeç!

Nuk do i harroj kurrë emocionet, lumturinë, frikën e krenarinë qe provova kur të pashë dhe kur të mora për herë të parë në krahë!

Të gjitha gjuhet e botës janë të varfra për të përshkruar atë që ndjej për ty!

Je bekim Abel!” shkruan gazetarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088679790496826
array(1) { ["section"]=> string(99) "gazetarja-e-njohur-shqiptare-publikon-foton-emocionuese-nga-materniteti-me-kryevepren-e-jetes-71291" }