Gazetarja e Top Channel bën publike për herë të parë lidhjen e saj, puthje pasionante dhe një mesazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 26-12-2016 Gazetarja e Top Channel bën publike për herë të parë lidhjen e saj, puthje pasionante dhe një mesazh

Gazetarja e Top Channel, Elona Duro, për herë të parë bën publike lidhjen e saj të dashurisë.

Elona ka publikuar këtë foto në rrjetin IG teksa puthet me pasion me djalin që i ka rrëmbyer zemrën. Gazetarja jep edhe një mesazh pozitiv ndërsa shkruan “Bëni dashuri, jo luftë”.

I dashuri i saj nuk është një personazh publik por me ç’mësuam, quhet Lorenc.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023904800415039
array(1) { ["section"]=> string(105) "gazetarja-e-top-channel-ben-publike-per-here-te-pare-lidhjen-e-saj-puthje-pasionante-dhe-nje-mesazh-63829" }