Gazetarja i publikon VIDEON "OFF RECORD", Spartak Ngjela në telefon: Këta janë në luftë nga të katër anët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 07-02-2017

Pas pak akuzat e Spartak Ngjeles ne #dritaremerudinen @vizionplustelevizion

A video posted by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

Një moment tepër pikant ky në prapaskenë me avokatin Spartak Ngjela.

Avokati glet në telefon ndërsa pret të fillojë transmetimi në emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës dhe ndërkohë flet në telefon me dikë.

“pastaj pyeta këtu, ta ka bërë SHIK-u tha. Po ç’a të them unë ore, po këta janë luftë nga të katërta anët”, dëgjohet të thotë Ngjela në video. Ndiqeni për më tepër!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020057916641235
array(1) { ["section"]=> string(107) "gazetarja-i-publikon-videon-off-record-spartak-ngjela-ne-telefon-keta-jane-ne-lufte-nga-te-kater-anet-67956" }