Gazetarja interviston policen, në sfond plas grushti dhe të sharat (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:30 18-07-2017 Gazetarja interviston policen, në sfond plas grushti dhe të sharat (Video)

Një intervistë e BBC nga qendra e Leicesterit në Britaninë e Madhe u ndërpre për shkak të një ngjarje të papritur që po zhvillohej në sfond.

Reporterja e BBE ishte duke marrë në pyetje disa policë në sheshin qëndror të qytetit, kur që në fillim të intervistës pas shpinës së saj u shfaq një njeri i lyer në argjend i cili po debatonte me një person tjetër derisa nisi t’i bërtiste “Zhduku! Ik pirdhu”.

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009354829788208
array(1) { ["section"]=> string(77) "gazetarja-interviston-policen-ne-sfond-plas-grushti-dhe-te-sharat-video-86576" }