Gazetarja “kapet” me vajzat VIP këtë mëngjes: Akoma mendojnë se i plas njeriu për to???

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:05 06-11-2016 Gazetarja “kapet” me vajzat VIP këtë mëngjes: Akoma mendojnë se i plas njeriu për to??? Foto Ilustruese

Gazetarja e “koha Jonë” Albina Gjergji shpeshherë thumbon vajzat e skenës dhe ekranit, por këtë paradite, ka vënë re një tjetër gjë për to: mbajtja e syzeve në kohën që bëjnë shopping, raporton newsbomb.al.

Ndoshta këtë skenë e ka parë sot në ndonjë ambient në Tiranë përderisa kjo e ka irrituar gazetaren për të shkruar edhe një status në facebook, raporton newsbomb.al.

Shkruan Albina Gjergji:

Keto VIP-et e leshit, kur bejne shopping, cfare duan te tregojnë qe mbajne syze dielli brenda neper dyqane?

Akoma ka prej atyre deliranteve, qe mendojne se po i pane ne ambiente publike i plas njeriu?

gazetarja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027177095413208
array(1) { ["section"]=> string(87) "gazetarja-kapet-me-vajzat-vip-kete-mengjes-akoma-mendojne-se-i-plas-njeriu-per-to-58587" }