Gazetarja më e re në moshë i zë “pritë” ministres, Gjosha jep një mesazh pas intervistës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:24 10-05-2017 Gazetarja më e re në moshë i zë “pritë” ministres, Gjosha jep një mesazh pas intervistës

Një gazetare e re, ndoshta më e reja në moshë në tregun mediatik ka intervistuar ministren e Integrimit Klajda Gjosha e cila thotë se nuk ka mundur ta refuzojë.

“Nuk mund t'i thoja jo gazetares më të re që kam njohur e cila më zuri prite teksa dilja nga aktiviteti i organizuar nga EU Info Center. Kënaqësi që u intervistova nga ty zonjush Eni dhe të uroj shumë suksese në këtë rrugë tënden. Shqipërine do ta integrojnë të rinjtë”, shkruan Gjosha.

Ndiqni video-intervistën!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082800388336182
array(1) { ["section"]=> string(91) "gazetarja-me-e-re-ne-moshe-i-ze-prite-ministres-gjosha-jep-nje-mesazh-pas-intervistes-78147" }