Gazetarja Mira Kazhani deklaratë publike këngëtares shqiptare: Ti t’i lëviz organet nga trupi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:47 25-10-2016

Gazetarja Mira Kazhani ka mbetur e mrekulluar nga kënga e Rozana Radit “Ma thuaj ti” që po korr një sukses të jashtëzakonshëm, kjo për shkak të tematikës, ndjeshmërisë dhe mesazhit të fuqishëm që kënga transmeton.

Kazhani, gjithë mbresat për këngën dhe këngëtaren i ka shprehur publikisht duke shkruar:

“Artisti ti lëviz organet nga trupi. Mendimet ti kthen në një anë të re. Të ben ta mbledhesh gjithë jetën në dy minuta këngë. A mjafton nje cmim per ty?!!!!! Rozana Radi, Ti je aq artiste sa per ty mjafton edhe njëbuzeqeshje. Bravoooooo”.

*Video si më sipër...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13577699661255
array(1) { ["section"]=> string(98) "gazetarja-mira-kazhani-deklarate-publike-kengetares-shqiptare-ti-t-i-leviz-organet-nga-trupi-57297" }