Gazetarja Ola Bruko tregon çfarë i ndodhi me shoferin: I gërthita kot djalit të botës, tmerr sa i frikshëm është!

Publikuar tek: aktualitet, më 13:54 24-05-2017 Gazetarja Ola Bruko tregon çfarë i ndodhi me shoferin: I gërthita kot djalit të botës, tmerr sa i frikshëm është!

Gazetarja Ola Bruko ka treguar se çfarë i ndodhi sot teksa ngiste makinën dhe gërthitjen që i bëri një shoferit pasi mendoi se i goditi makinën.

Ajo ka akuzuar shoferin që qëndronte pas saj për tronditjen që ka ndjerë teksa priste të hapej semafori, por më vonë ka kuptuar që ka qenë tërmet.

“I gërthita kot djalit të botës, një shoferi që qëndronte pas meje në pritje të hapjes se semaforit! Mendova se me goditi makinën aq shume u lëkund kjo e fundit!

Ai thoshte se s’më kishte goditur ndërsa une i thoja pse gënjente se makina me kishte lëvizur nga vendi! Paska qenë termet ! Tmerr sa i frikshëm është!”, shkruan gazetarja në profilin e saj në “Facebook”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri i ri, Dritan Demiraj mbledh “kokat” e Policisë së Shtetit: Zbardhen 3 ultimatumet
Erald Kapri denoncon masakrën e firmave të ndërtimit mbi lumin Shkumbin, thirrje Ministrisë së Transporteve »
Article Logic
Execution time: 0.011126041412354
array(1) { ["section"]=> string(116) "gazetarja-ola-bruko-tregon-cfare-i-ndodhi-me-shoferin-i-gerthita-kot-djalit-te-botes-tmerr-sa-i-frikshem-eshte-79805" }