Gazetarja pasi replikon me komentuesen: Po ju sa ju ka vajt kilja e p*rdhës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:51 29-09-2015 Gazetarja pasi replikon me komentuesen: Po ju sa ju ka vajt kilja e p*rdhës Aulona Musta

Gazetarja e showbizz-it , Aulon Musta replikon me një komentuese në rrjetin social, replikat me të cilën vendos t’i bëjë publike duke nxitur kështu reagim.

Me ç’kuptohet,  një vajzë e kritikon gazetaren për mendjemadhësi, gjë të cilën e shpreh në një formë që ka shtyrë gazetaren të ngrejë edhe pyetje ndërsa konstaton “injorancë të madhe vërdallë”.

“2 lek njeri me 200 kg porll”, i shkruan komentuesja Aulonës.

“Më fal po çfarë janë porllët?”, i përgjigjet me pyetje gazetarja.

“Edhe kshu, kshu. Ju sa ju ka vajt kilja e porllës?”, pyet ironikisht në fund të gjithë ndjekësit e saj Aulona Musta.

Por një tjetër komentuese e kritikon Aulonën pas këtij postimi duke i thënë se “si gazetare dhe si mami nuk i kanë lezet këto” dhe e këshillon të japë "diçka më interesante për shoqërinë"..

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092599391937256
array(1) { ["section"]=> string(80) "gazetarja-pasi-replikon-me-komentuesen-po-ju-sa-ju-ka-vajt-kilja-e-p-rdhes-21927" }