Gazetarja publikon FOTON: Çfarë ndodhi 3 orë pas ekzekutimit të Bujar Çelës te lokali në Bradashesh

Publikuar tek: aktualitet, më 15:18 18-09-2020 Gazetarja publikon FOTON: Çfarë ndodhi 3 orë pas ekzekutimit të Bujar Çelës te lokali në Bradashesh Lokali ku u vra Bujar Çela, 3 ore pas ngjarjes

Dje, në orën 05.45 të mëngjesit u ekzekutua me breshëri plumbash në lokalin në foto Bujar Çela, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela. Por vetëm 3 orë pas ngjarjes që tronditi Elbasanin, qytetarët janë dyndyr në atë lokal për kafe, ende pa u tharë mirë gjaku i viktimës.

Gazetarja Dorjana Bezat publikon foton dhe shkruan:

Shqipëria në një foto!

Kafe, raki dhe dallavere...

Zero ndergjegje qytetare.

Nuk kishin kaluar as 3 orë që në këtë lokal u bë shoshë nga plumbat një 62-vjeçar. Me heqjen e shiritave të policisë, "qytetarë" të shumtë, komentet për vrasjen e tij, i bënë duke pire kafe mbi gjakun ende të njomë në verandën e lokalit, ku 62-vjeçari dha shpirt. Fatkeqësia e vetme e tij ishte se kishte vëlla një kriminel.

Vrasja, një gjë e zakonshme! Welcome to Elbasan City!

119676227_4679962782028930_5433677949827232951_n_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012937068939209
array(1) { ["section"]=> string(105) "gazetarja-publikon-foton-cfare-ndodhi-3-ore-pas-ekzekutimit-te-bujar-celes-te-lokali-ne-bradashesh-220834" }