Gazetarja rastis në një vend me Kim Kardashian e Kanye West dhe i filmon: Ja ku e keni morrin e vogël (FOTO+ VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:45 30-08-2016

Gazetarja shqiptare që jeton në SHBA Kozeta Turishta ka rastisur bashkë me Kim Kardashian e Kanye West, pikërisht në momentin kur ata po dilnin nga një teatër në Manhattan. Kozeta i ka fotografuar dhe filmuar yjet e showbizit ndërsa rrëfen se çifti ishte tërësisht mospërfillës ndaj fansave.

“Kim Kardashian një pëllëmbë mbi tokë. I shoqi po ashtu. Dhe një mospërfillje e akullt për fansat e saja, se unë në atë moment që u gjenda aty ajo po dilte nga një teatër në Manhattan.

Ja goca ku e keni dhe Kanye West, burrin e Kimit. Adoleshentët këtu desh i la zemra kur e panë, por ca të them cdo gjë qeka me moshë.

Kimi, Kimi, Kardashian, ja ku është si morri i vogël”, shkruan gazetarja me tone ironie e humori.

kim.jpg

kim1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028103828430176
array(1) { ["section"]=> string(117) "gazetarja-rastis-ne-nje-vend-me-kim-kardashian-e-kanye-west-dhe-i-filmon-ja-ku-e-keni-morrin-e-vogel-foto-video-51281" }