Gazetarja seksi ‘çmend’ fansat, e ‘bombardojnë’ me komplimente

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 21-12-2016 Gazetarja seksi ‘çmend’ fansat, e ‘bombardojnë’ me komplimente

Diletta Leotta konsiderohet si “mbretëresha e Instagram” në Itali.

Gazetarja e “Sky Sport”, apo fytyra e “Serie B”, ka postuar një foto në profilin e saj që ka bërë menjëherë mijëra “pëlqime” dhe kolmente. Fustan i zi “Louboutin” dhe taka të larta, Diletta Leotta numëron gati 1 milion ndjekës në Facebook dhe mbi 500 mijë në Twitter.

Ka lindur në Katania në 1991 dhe sapo mbushi 20 vjeç “kapi” kanalin e “Sky”.

sky6.jpgsky1.jpgsky2.jpgsky3.jpgsky4.jpgsky5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028634071350098
array(1) { ["section"]=> string(63) "gazetarja-seksi-cmend-fansat-e-bombardojne-me-komplimente-63286" }